Kodėl pakavimui naudojamas šienas ir augalai? Naudodami natūralias medžiagas išvengiame popieriaus drožlių, kurios nukeliauja ilgą kelią nuo gamintojo iki bitininko. Tai ne tik tvarus sprendimas, bet ir tiesioginė mus supančios bioįvairovės reprezentacija. Savo pievoje skaičiuojame apie pusšimtį skirtingų žydinčių augalų - o kur dar šalia esantis miškas ir aukštapelkė su unikalia flora. "Užpelkių medaus" dovanos sukurtos paragauti, pamatyti, palytėti ir užuosti pavasario žiedus, laukines vasaros pievas ir rudenėjančias pamiškes.

Ar galima šieną kompostuoti? Taip, galima. Nedidelis kiekis šieno komposte pavirs natūralia trąša.

Kaip dar būtų galima panaudoti šieną? Jei mūsų dovaną gavote iki Kūčių, labai tikimės, jog kuokštas šieno, pagal senuosius papročius, nuguls po jūsų staltiese. O jei turite naminių gyvūnų, šieną galite panaudoti kaip kraiką narvelyje.

Ar galimi individualūs užsakymai? Tikrai taip! Kreipkitės el. paštu ar telefonu ir kartu sudėliosime dovaną pagal jūsų poreikius.

Pakuotė

D.U.K. apie dovanų rinkinius

Kraft popieriaus dėžutė su plastiko langeliu (lengvai atskiriama rūšiavimui). Virvutė. Užpildas - šienas iš bityno. Papuošimas - džiovinti augalai, surinkti 20 km spinduliu aplink bityną.